Каналізаційно-очисні системи

Проблема очищення стічних вод завжди була актуальна, але з сучасним розвитком індивідуального житлового будівництва вона загострилася ще більше. Для її вирішення було знайдено ефективну технологію, яка на сучасному рівні із застосуванням максимальної автоматизації управління біологічними процесами очистки, дозволила відмовитися від застарілих технологій септичних камер, хімічної та анаеробної очистки.

Якість послуг

За основу технології був прийнятий процес «ритмовий аерації», який характеризується наявністю аеробних і анаеробних (безкисневих) процесів, і як наслідок - повна відсутність неприємного запаху і «сирого» осаду.

Каналізаційно-очисні системи

 Автономна каналізація (локальні очисні споруди) експлуатуються в житлових і нежитлових приміщеннях. 

  Локальні очисні споруди (автономна каналізація) - це нова альтернатива централізованої каналізації. 

  Станція не накопичує (на відміну від септика) забруднення в первинному відстійнику, а «біологічно спалює» їх без застосування будь-яких штучних хімічних добавок, за рахунок природної діяльності аеробних бактерій (які потрапляють в станцію з продуктами життєдіяльності людини) при постійному забезпеченні процесу киснем за допомогою вбудованого компресора. 

  Принцип «біологічного спалювання», або переробки побудований на здатності аеробних мікро істот засвоювати як харчування більшість органічних сполук, які присутні в господарсько-побутових стоках. Аеротенки дозволяють нейтралізувати всі тяжкі забруднення побутових стоків, включаючи фосфати, амонійні сполуки азоту, нітрити та нітрати. 

  Каналізація є одним з видів інженерного обладнання з благоустрою населених пунктів, житлових і виробничих приміщень, які забезпечують необхідні санітарно-гігієнічні умови і високий рівень зручності трудового процесу, побуту і відпочинку людей. 

Автономна каналізація для приватного будинку 

  Автономна каналізація в приватному або заміському будинку, вже давно не вважається розкішшю. Як, наприклад, опалення, електрику або водопостачання. І непогано, якщо на ділянці є можливість під'єднатися до центральної міської каналізації. 

  Однак що робити, якщо, наприклад, немає ніякої можливості підключитися до магістралі? Або через фінансові причини це безглуздо? Вихід є: облаштувати на ділянці свою незалежну автономну каналізацію.   В даний час автономна каналізація в приватному будинку - це новітня система з високою якістю очищення, непомітна у використанні (що не виділяє запаху, безшумна) і зручна в роботі, надійна і ергономічна. 

  Раніше автономна каналізація для заміського будинку являла собою не що інше, як звичайну вигрібну яму. Згодом через наростання небезпеки забруднення навколишнього середовища і невідповідності різним санітарним нормам схожі очисні станції змінили індивідуальні системи для відведення побутових стічних вод 

Вам необхідна консультація?
Звертайтесь!

або зателефонуйте нам:

+ 38 (097) 9788927

Також ви можете завітати до нашого офісу:

м. Львів, вул. Перфецького, 21