Басейни

У будівництві поліпропілен використовується не так давно, але в європейських країнах вже встигли оцінити всі плюси виробництва поліпропіленових басейнів. Доведено, що цей матеріал перевершує інші по ряду показників. Цим і пояснюється все зростаючий попит на пластикові басейни у ​​всіх країнах світу.

Наші басейни

Якість послуг

За хімічним складом поліпропілен є з'єднанням полімерів на синтетичній основі. Ця речовина має такі властивості, які за якістю дозволяють йому випереджати багато інших матеріалів, в тому числі і метали.

Переваги поліпропіленових басейнів:

1

Стійкість до температурних коливань

Для нашого клімату особливо важливим є те, що такі басейни стійкі до впливу високої або низької температури. Тому установка пластикових басейнів можлива в будь-якому регіоні України.

2

Підвищено міцність матеріалу

Басейни з поліпропілену володіють великою міцністю, не схильні до корозії, агресивні сполуки і речовини також не завдадуть конструкції ніякої шкоди. Поліпропілен дозволяє створити ідеальну герметичність і гідроізоляцію чаші.

3

Стійкість до ультрафіолету

Прямі сонячні промені з пластиковими басейнами не здатні нічого зробити. Поліпропілен не схильний до впливу ультрафіолету, не вигоряє на сонці.

4

Довговічність

Завдяки міцності матеріалу покупка поліпропіленового басейну сьогодні дозволить Вам користуватися спорудою десятиліття.

5

Легке очищення

Купити поліпропіленовий басейн - значить позбавити себе від важкої роботи з його очищення. Адже такі басейни чистяться набагато легше, ніж конструкції з іншого матеріалу.

6

Можливість створити будь-яку форму і глибину чаші

Це великий плюс для тих, хто хоче красиво оформити інтер'єр, гармонійно вписати конструкцію басейну в ландшафт.

7

Низька ціна

Ще один плюс в виробництві поліпропіленових басейнів - їх низька ціна в порівнянні з спорудами з інших матеріалів. Для багатьох це відіграє вирішальну роль. Тому попит на такі басейни постійно зростає.

8

Екологічна безпека

Поліпропілен - матеріал нешкідливий. Тому установка таких басейнів можлива в дитячих садах, спортивних та загальноосвітніх школах, лікарнях.

9

Повна герметичність

Герметичність басейну забезпечується за рахунок унікальної німецькою технологією виготовлення і унікальних властивостей матеріалу.

Вам необхідна консультація?
Звертайтесь!

або зателефонуйте нам:

+ 38 (097) 9788927

Також ви можете завітати до нашого офісу:

м. Львів, вул. Перфецького, 21