Про нас

Компанія «АБК «Галичина» успішно працює на ринку будівництва в Україні з 2014року.

 АБК Галичина Будівництво під ключ - один з напрямів нашої діяльності. АБК Галичина Професіоналізм співробітників, якість матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі. АБК Галичина виконує роботу за спільно узгодженим планом, цінуємо свій час, тому виконуємо будівництво котеджів у встановлені терміни.
АБК Галичина готова побудувати будинок «під ключ» на основі наданого замовником інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури. АБК Галичина Реалізація проекту з будівництва будинку під ключ полягає в наступних заходах:
-Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів.
-Підготовка будівельного майданчика АБК Галичина
-Проведення земляних робіт, фундаментні роботи АБК Галичина
-Зведення стін, перегородок, перекриттів АБК Галичина
-Монтаж даху АБК Галичина
-Установка дверних і віконних систем АБК Галичина
-Оздоблювальні та декоративні роботи АБК Галичина

АБК Галичина  Будівництво під ключ котеджів і навіть невеликих дачних будинків - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє АБК Галичина виконувати будівництво заміських будинків під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що ми будуємо якісно і точно в термін, і відповідно до погоджених раніше витратами.
Ціна на будівництво під ключ будинків залежить по перше від розміру будинку, по друге від матеріалу з якого він буде зведений (цегла, піноблоки і т.д.) і по третє від матеріалів обробки як зовнішньої обробки будинку (фасад, покрівля і т.д.) так і його внутрішньої обробки.
АБК Галичина Будівництво будинків під ключ ведеться на основі передових технологій, що дозволяють ефективно організувати інфраструктуру житлового об'єкта і мінімізувати різного роду ризики і тимчасові витрати.АБК Галичина Огорожа - усі минулі століття наші предки споруджували огорожі - паркани первісною функцією яких була охорона території від ворожих набігів. Зараз часи змінилися і огорожа - це всього лише позначення між володіння, навіть висока і масивна вона не завжди може бути перешкодою для проникнення на територію небажаних гостей.
У більшості країн взагалі відійшли від будівництва парканів або замість них саджають тільки живопліт, кущі. АБК Галичина Саме жива огорожа найменше порушує гармонію навколишнього середовища, не викликаючи разом з тим почуття відособленості. Зрозуміло, неможливо відразу змінити багатовікову традицію, настільки глибоко шановану у нас в Україні. З іншого боку, необхідно хоча б переглянути традиції будівництва огорожі, перетворити їх в більш стримані споруди, що гармоніюють з навколишнім середовищем.
АБК Галичина Вибираючи матеріал для майбутнього паркану, продумайте, як огородження з цього матеріалу буде поєднуватися з будинком і з іншими архітектурними елементами ділянки - доріжками, квітниками, альтанками чи альпійською гіркою. На невеликих стандартних ділянках кожен елемент на увазі і одна випавша із загальної картини деталь здатна порушити гармонію всього простору.
АБК Галичина Якщо у вас ділянка з великими перепадами висот, то можливо для вирівнювання майданчика ви захочете влаштувати підпірну стінку, яка краще всього виглядатиме з натурального або штучного каменю. АБК Галичина Естетичні й довговічні також зварні огорожі з елементами ковки з цегляними або бетонними стовпами. Це один з варіантів пристрою комбінованого паркану. АБК Галичина Стовпи і цоколь такої конструкції роблять з міцних матеріалів (каменю, бетону, цегли), а прольоти заповнюють ажурними металевими елементами або дерев'яними секціями.
АБК Галичина У разі влаштування стовпів комбінованого паркану із цегли, потрібно вибирати особливо міцний облицювальний матеріал для того щоб уникнути руйнівного впливу навколишнього середовища. У противному випадку, через кілька років буде потрібна реставрація стовпів. АБК Галичина  Ну і, звичайно, чудово виглядають бетонні стовпи, форма яких може бути самою різною і оригінальною і при цьому термін служби складає не менше 50 років. Залишається тільки вибрати відповідний проект і в результаті на Вашій ділянці з'явиться гарний паркан.
АБК Галичина Якщо на вашій ділянці стоїть дерев'яний або брусовий будинок, швидше підійдуть дерев'яні огорожі. Дерево і сьогодні залишається одним із затребуваних матеріалів при будівництві огорожі. Дерев'яні паркани не тільки прості в установці, відносно недорогі, але і органічно вписуються в заміський ландшафт, варіанти можуть бути дуже різноманітними.
Найбільш бюджетним є огорожа з металевої сітки. Сітка «рабиця» - найдешевший матеріал. АБК Галичина Популярність такого паркану забезпечила не тільки ціна, але і простота встановлення. Крім оцинкованої «рабиці», існують сітки з полімерним покриттям. Їх вартість в два рази дорожча оцинкованих, але зате більш довговічні. АБК Галичина Як правило, такі сітки мають зелений колір і продаються з повним набором комплектуючих: стовпами, кріпленням, натяжними пристроями, хвіртками і комірами. АБК Галичина Цей паркан швидко встановлюється і не вимагає уваги, але тільки в тому випадку, якщо полімерне покриття не пошкоджене при перевезенні, розвантаженні або зберіганні.
АБК Галичина В останні роки з'явилися огорожі з бетонних плит, які вельми успішно конкурують з усіма перерахованими вище парканами і в ціні і довговічності. Але більшість з нас асоціюють ці огорожі з такими, якими були обнесені різні підприємства в 70-х і 80-х роках минулого століття. Хоча зовнішній вигляд цих парканів кардинально змінений, залишаються незаперечні недоліки - важка конструкція і спірна естетичність.

Дуже важливою частиною для нас є відповідальність та довіра

Ми завжди намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб створити та підтримувати дружні взаємини не тільки на протязі всього проекту, але й після.

Завдяки співпраці з нами...

Завдяки співпраці з нами, у розпорядженні замовника творчий підхід, кваліфіковані працівники, виважені терміни виконання, найкращі рішення та матеріали.

 • Громадських споруд
 • Котеджів
 • Особняків
 • Енергозберігаючих будинків
 • Дерев’яних будинків
 • Добудов
 • Надбудов
 • Малих архітектурних форм
 • Басейнів
 • Монолітне бетонування фундаментів і перекриттів
 • Монтаж фундаментних подушок і бетонних блоків
 • Бетонування терас, басейнів і септиків
 • Спорудження парканів та бетонних підпірних стінок 
 • Виготовлення бетонних  сходів і конструкцій.
 • ремонт фасадів
 • утеплення фасадів (пінопластом, мінеральною ватою, термопанелями, перлітовою штукатуркою)
 • утеплення фасадів промислових об’єктів;
 • нанесення штукатурки короїд на фасад будинку;
 • декоративне оздоблення фасадів ПСБ декорами;
 • монтаж сайдингу на фасад будинку;
 • обшивка фасадів профнастилом;
 • монтаж клінкеру на фасад будинку;
 • обшивка фасадів керамікою або гранітом;
 • пофарбування фасадів.
 • Опоряджувальні роботи
 • проектування об’єктів будівництва;
 • розробка проектної документації:

- архітектурних дизайн-макетів;

- креслень;

- кошторисів;

- таблиць і розрахунків;

 • здійснення авторського нагляду за ходом будівництва, ремонту;
 • 3-D моделювання
 • розробка дизайн-проектів;
 • узгодженнями документації в державних органах.

Будівництво під ключ - один з напрямів нашої діяльності. Професіоналізм співробітників, якість матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі. Ми виконуємо роботу за спільно узгодженим планом, цінуємо свій час, тому виконуємо будівництво котеджів у встановлені терміни.
Ми готові побудувати будинок «під ключ» на основі наданого замовником інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури. Реалізація проекту з будівництва будинку під ключ полягає в наступних заходах:
-Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів.
-Підготовка будівельного майданчика
-Проведення земляних робіт, фундаментні роботи
-Зведення стін, перегородок, перекриттів
-Монтаж даху
-Установка дверних і віконних систем
-Оздоблювальні та декоративні роботи

Будівництво під ключ котеджів і навіть невеликих дачних будинків - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє нам виконувати будівництво заміських будинків під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що ми будуємо якісно і точно в термін, і відповідно до погоджених раніше витратами.
Ціна на будівництво під ключ будинків залежить по перше від розміру будинку, по друге від матеріалу з якого він буде зведений (цегла, піноблоки і т.д.) і по третє від матеріалів обробки як зовнішньої обробки будинку (фасад, покрівля і т.д.) так і його внутрішньої обробки.
Будівництво будинків під ключ ведеться на основі передових технологій, що дозволяють ефективно організувати інфраструктуру житлового об'єкта і мінімізувати різного роду ризики і тимчасові витрати.

Будівельні земляні роботи – це риття котловану під фундамент, басейн чи ставок, траншеї для автономної каналізації заміського будинку, дренажної системи чи водопостачання котеджу.

При організації земляних робіт дуже важливо правильно оцінити об'єм грунту, що виймається. Вартість проведення земляних робіт складається з безпосередньо риття котловану чи траншеї та вивозу грунту. Варто розпланувати переміщення верхнього родючого шару землі для подальшого використання в саду чи городі. Неродючу частину грунту використовують для вирівнювання ділянки, зворотної підсипки фундаменту чи вивозять за межі ділянки. Місця для вивозу грунту визначають заздалегідь.

Також зверніть увагу, що розцінки за риття 1 кубічного метра часто збільшуються зі збільшенням глибини проведення робіт. Так ціна від поверхні до 1 метра завглибшки та від 1 метра і глибше може відрізнятися навіть в два рази. Переміщення грунту також нерідко є окремою статтею витрат.

Враховуйте запас в розмірах котловану для встановлення опалубки при заливі фундаменту.

Вручну чи екскаватор?

В кожного з цих підходів є свої переваги і недоліки.

При роботі вручну котлован може бути виконаний акуратніше.

При недорогій робочій силі та невеликих об'ємах кінцева вартість виробництва земляних робіт вручну може бути меншою, ніж при оренді екскаватора та іншої спецтехніки. Легше здійснити контроль розмірів та геометрії котловану.

Однак при значному об'ємі грунту і швидкості роботи екскаватор часто виграє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порядок виконання земляних робіт.

Розмітка котловану.

Спочатку потрібно визначити місце під котлован чи траншею. Для цього на поверхні землі кілочками і тонким шнуром позначають місце проведення робіт. Для контролю геометрії вимірюють дві діагоналі майбутнього котловану – вони повинні співпадати.

Цей непрофесійний спосіб підходить для розмітки траншей або для відносно рівної ділянки землі.

Для більш точної розмітки застосовують наступну технологію.

На деякій відстані від запланованого котловану вкопують дерев'яні стовпчики, групами по дві штуки (обноски). На них чітко горизонтально закріплюють дошки, на які натягують шнури. Дошки намагайтесь закріпити на одному рівні одна з одною.

Переміщуючи шнури, домагайтеся точної розмітки. Ці обноски в подальшому використовують також для точного встановлення опалубки стрічкового фундаменту.

Дуже полегшує роботу нівелір, теодоліт, лазерна рулетка або лазерний рівень.

Риття котловану.

При слабкому грунті чи значній глибині котловану приділіть особливу увагу безпеці проведення земляних робіт. В цьому випадку стінки котловану роблять не строго вертикальними, а з нахилом – для запобігання осипанню грунту.

 

Фундамент - Підбір матеріалів, з яких буде зводитись фундамент, - дуже відповідальна справа, від вірності прийнятого рішення залежить міцність та надійність фундаменту, стійкість всього будинку вцілому, а також його зовнішній вигляд. саме тому до вибору матеріалів для фундаменту обов'язково підходити всебічно, з урахуванням максимально можливої кількості факторів, які можуть вплинути в майбутньому. Це робиться ще на стадії проектування, коли здійснюються усі необхідні розрахунки для фундаменту, визначається його тип та  конструктивні особливості.

В більшості будівельні матеріали поділяються на великі групи, в котрих вони об'єднані за деякими спільними ознаками або своїм призначенням. До будівельних матеріалів для зведення фундаментів відносять цеглу, бетон і залізобетон, природний камінь, дерево та деякі інші. Всі матеріали, що використовуються в будівництві фундаментів, прийнято розділяти на спеціальні та універсальні.

З-поміж універсальних матеріалів, котрі можуть бути як природного, так і штучного походження, зводяться несучі конструкції фундаментів. Універсальні матеріали для зведення фундаменту природного походження являють собою природний камінь твердих порід. Для будівництва фундаментів природний камінь використовується досить рідко, оскільки для більшої частини території нашої країни є надто дорогим.

Універсальні матеріали для зведення фундаменту штучного походження складають в цій групі переважну більшість та за способом їх виготовлення в свою чергу поділяються на одержувані шляхом випалу (цегла, керамічні вироби і т. п.), а також на матеріали, що виготовляються без випалу із застосуванням зв'язуючих засобів(розчини, бетон, залізобетон і тому подібне).

Серед матеріалів, що використовуються в будівництві фундаменту, провідне місце посідає бетон (переважно армований, тобто залізобетон), в тому числі й готові бетонні фундаментні блоки і плити. На другому місці – бутобетон, далі йде добре обпалена, щільна, високоякісна цегла, котра часто застосовується в будівництві підвалів. Для кладки найчастіше використовують цементні, вапняні та цементно-вапняні розчини.

При виборі того чи іншого універсального будівельного матеріалу для зведення фундаменту обов'язково враховується, що всім його несучим конструкціям доводиться постійно перебувати в несприятливих умовах, тому й матеріали, що використовуються, мусять мати ряд необхідних механічних та фізичних властивостей, котрі роблять можливим спротив до хімічних та фізичних впливів.

Найефективнішим матеріалом для будівництва фундаментів в даний час вважається бетон на основі піщано-гравійної суміші. А ось такі різновиди бетону, як глинобетон і тирсобетон, для кладки фундаментів чи підвалу не можна застосовувати ні в якому разі.

Окрім універсальних, в будівництві фундаменту не обійтись без спеціальних будівельних матеріалів. Переважну їх більшість складають матеріали, що призначені для покращення експлуатаційних характеристик фундаменту, окремих елементів конструкції та всього будинку вцілому, а також для захисту фундаменту й конструктивних елементів від негативного впливу середовища.

Таким чином, до спеціальних будівельних матеріалів для зведення фундаменту відносяться гідроізоляційні, антикорозійні, теплоізоляційні, герметизуючі та інші матеріали, призначені для захисту фундаменту від тих чи інших руйнівних факторів. Їх використання обумовлено наявністю чи ризиком виникнення того чи іншого шкідливого впливу на фундамент.

 

Стіни,перекриття:


1) Перед початком будівництва необхідно правильно підібрати будівельний матеріал для зведення стін. Між фундаментом, стінами та перекриттям існує пряма залежність. Необхідно враховувати правило однорідності, тобто стіни під перекриттям мають бути виконані з одного матеріалу, також всі стіни однієї будівлі мають опиратися на однорідну основу. Допускається поєднання полегшеного бетону та цегли.

Від якості стін залежить все будівництво. Тому підібрати матеріал для зведення стін – завдання досить відповідальне. Як правило для будівництва дач, будинків та інших об'єктів використовується цегла, дерево, полегшений бетон. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки.

Цегла – найвідоміший будівельний матеріал. Стіни з цегли є міцними, довговічними, не бояться вогню. А ось дерев'яні стіни схильні до шкідливого впливу комах, від різниці температур руйнуються швидше. Надто привабливим для будівельників є той факт, що цегельну стіну можна перекривати залізобетонною плитою, а це дає можливість будувати кімнати великих розмірів. Цегла дозволяє зводити стіни складної конфігурації, вона широко застосовується в декоруванні фасаду.

Влітку в цегельному домі прохолодно, а взимку – тепло. Проте теплоємність цегли також є її недоліком: якщо взимку будинок певний час не опалювався, протопити його буде доволі непросто. Стандарти ДСТУ визначають якісну цеглу з гладкою поверхнею, без сколів, без тріщин. Колір цегли має бути більш насиченим в серцевині. Звук при ударі має бути дзвінким. Якщо цегла перепалена або недопалена, то вона, як правило, вибраковується.

Стіни , перекриття:

2) Блоки з полегшеного бетону можна робити невеликими партіями прямо на будівельному майданчику. Останнім часом в будівництві набули популярності пористі бетони – пінобетон, газобетон та газосилікат. Їх фізико-механічні властивості покращені за рахунок наповнення отворами або порами, внаслідок цього щільність матеріалу зменшується. Маса такого матеріалу також зменшується, саме тому пористий бетон називають легким матеріалом. І газобетон і пінобетон – матеріали штучного походження.

Бетон, отриманий шляхом наповнення піною цементного розчину, називають пінобетоном. Піна надає бетону пористу структуру. Виробляти пінобетон можна прямо на будівельному майданчику, невеликими партіями. Щільність пінобетону залежить від об'єму інгредієнтів, щільність можна регулювати. Застосовують пінобетонні піноблоки в будівництві несучих стін. Для фундаменту використовувати не можна, оскільки він надто легкий.

Пінобетон має багато переваг. Наприклад, він є хорошим теплоізолятором, він легкий і міцний, при транспортуванні немає відходів. Зазвичай пінобетон застосовують в будівництві невисоких будинків, для багатоповерхових будівель потрібні додаткові конструкції. Біологічні процеси розкладу пінобетону не властиві. Цей матеріал екологічно чистий, так як для виготовлення пенобетону застосовується сировина високої якості. Пінобетон простий в застосуванні.

Як правило, полегшений бетон застосовується у зведенні несучих стін і внутрішніх перекриттів, для будівництва фундаменту даний матеріал не підходить.

Газобетон виготовляють так: замішується цемент з водою, в розчин додається кварцовий пісок, гіпсовий камінь, дрібне вапно, алюмінієва пудра. Розчин поміщається в спеціальну теплу камеру з високою вологістю, розчин застигає і перетворюється в плиту. Далі плиту нарізають на окремі блоки, після чого в спеціальній печі піддають дії водяної пари. Газобетонні стінові блоки виготовляються промисловим способом. Вони містять від 40 до 80% повітряних пор, за рахунок чого матеріал вважається досить тепло - та звукоізоляційним. Газобетон є екологічно чистим матеріалом. В Європі застосовується з 30-х років минулого століття. Властивості газобетону важко переоцінити – чудовий теплоізолятор, міцний, використання не обмежено. Будівлі з газобетону не просідають. Стіни довгий час зберігають початкові параметри.

Успешно застосовують газобетон та газосилікат в будівництві монолітно-каркасних будинків, також він ідеально підходить для зведення дво- та триповерхових котеджів. Блоки щільністю 400-500 кг/куб. м. використовуються в будівництві будинків не вище трьох поверхів, для висотних будинків використовують газобетон з високою щільністю. Одна особливість – чим вище щільність, тем нижче теплоізоляція. Блоки з невисокою щільністю використовують для утеплення.

І пінобетон і газобетон мають спільні властивості – тепло - та звукоізоляція, довговічність, пожежна безпека, економічність. Дуже вигідно поєднувати обидва матеріали в будівництві багатоповерхових будівель. В будівництві малоповерхової будівлі з економічної точки зору вигідніше використовувати бетони з комірками. Вони є дешевшими, не потребують високої кваліфікації робітників, та й часу на зведення потрібно небагато.

Будівництво даху будинку - непросте інженерно-технічне завдання і часто легковажний підхід до будівництва цієї найважливішої частини Вашої будови може стати причиною всіляких дефектів й надалі. Виникнення бурульок, протікання, промерзання, перегрів приміщення мансарди в літній період, пошкодження і псування покриття - причини класичних помилок і просто низької якості робіт. Пропонуємо починати будівництво даху будинку з проектування, а опісля вибір покрівельного матеріалу та утеплення даху.
Покрівля.
Багато хто із забудовників стикається зі складнощами при виборі покрівельного матеріалу. Зазвичай будівництвом власного житла ми займаємося лише раз в житті, тому не маємо достатніх знань та досвіду стосовно матеріалів для покрівлі, і як наслідок можемо припуститися помилки при їх виборі. Таких матеріалів існує багато, і всі вони різняться за якістю та ціною.
Ми  дбаємо про довговічність, надійність майбутньої покрівлі, а також про її безпеку (сюди можна віднести екологічність та вогнетривкість), простота та технологічність монтажу (від рівня складності залежить вартість покрівельних робіт), зовнішня естетичність. Також до основного матеріалу необхідно придбати комплектуючі, аксесуари, елементи покрівлі. Це утеплювачі, підпокрівельні плівки (паробар'єр та супердифузійна мембрана), саморізи по металу або по дереву, ущільнювачі, вентилятори, мансардні вікна. Їх якість безпосередньо впливатиме на якість змонтованого даху будинку, а також термін його експлуатації. Під кожен вид покрівельного матеріалу потрібен “свій” набір комплектуючих. Іноді вартість комплектуючих матеріалів може перевищувати вартість самого покриття. Тому такий вибір – це важливе питання, що потребує грамотного підходу.

Вартість покрівельних аксесуарів, елементів покрівлі може складати до 50 і навіть більше відсотків від повної вартості покрівельних матеріалів.

 

Утеплення фасаду
З подорожченням газу та електрики, люди все частіше почали замислюватися про утеплення власного помешкання, будь- то квартира чи приватний будинок. Тому утеплення фасаду стало не аби яким актуальним питанням. Розрізняють такі матеріали для утеплення фасадів як: мінеральна вата, пінопласт, пінополістерол, рідкий пінополіуритан. Методи нанесення таких матеріалів на стіни є різноманітні, тому в залежності від типу монтажу розрізняють такі види як:

 • теплоізоляційна штукатурка;
 • панелі “Еко-щит”;
 • “мокра” теплоізоляція;
 • вентельований фасад;
 • напилення пінополіуританом.

Пінополістерол- теплоізолятор,який має не тільки високі теплоізолюючі властивості, але й дешеву вартість. Для утеплення фасаду будинку застосовують пресований пінополістерол для якого характерні такі властивості. Як вогнестійкість, вологостійкість, хімічна і біологічна інертність, а також висока шумоізоляційна властивість.
Мінеральна вата. Такий спосіб термоізоляції не рекомендується використовувати для утеплення будинку, так як мінеральна вата має високу гігроскопічність. Виходячи з цього вона дуже вбирає в себе вологу під взаємодією якої матеріал деформується і втрачає свої теплоізоляційні властивості. Для зовнішнього утеплення використовують термоізоляційні плити мінвати, просочені спеціальним складом, збільшуючи їх довговічність та знижують вологопоглинання. Взагалі такий матеріал будівельники рахують найуніверсальнішим.

Для зовнішнього утеплення фасаду будинку можна використовувати такий утеплювач як пінопласт.
Пінопласт має високі теплоізолюючі властивості, він вологостійкий і добре витримує перепади температури. Утеплювач володіє високою довговічністю і не деформується в процесі експлуатації.
При утепленні фасадів будинків пінопластом, заздалегіть підготовлюєть поверхність, відчищають від старої штукатурки. Кріплення утеплювача виконується за допомогою дюбелів на попередньо зроблений каркас з несучих кронштейнів.
Використовують 3 основі способи кріплення утеплювача до кронштейнів:

 1. горизонтальне
 2. вертикальне
 3. комбіноване

При горизонтальному способі кріплення пінопласта теплоізоляційницй шар захищений від вигинів та покручення. Вертикальний спосіб дозволяє монтувати навіть достатьньо тажкі лицювальні матеріали, але для встановлення вертикального каркасу необхідно використовувати кронштейни які мають підвищені характеристики.
Найбільш прийнятним способом монтування каркасів є комбінований. При якому до горизонтальних направляючих кріпляться вертикальні кронштейни. Комбінована конструкція каркаса дає можливість створити оптимальний баланс між елементами і дозволяє без обмежень використовувати облицювальні матеріали.
Рідкі теплоізолятори, такі як пінополіуритан, являються найкращими таплоізолюючими матеріалами які застосовуються для зовнішнього утеплення фасадів. Пінополіуританивий теплоізолюючий шар створює з стінами будівлі подвійний моноліт. Утеплювач має адгезію, що забезпечує йому надійну зчіпку з різною поверхнею.
В процесі монтажі пінополіуритану, немає необхідності монтувати гідроезоляцію, так як структура утеплення дозволяє повітрю вільно циркулювати в теплоізолюючому шарі, забезпечивши його відмінну вентильованість та запобігає винекнення континсату на стінах будівлі.
Рідкі утеплювачі прості в монтажі, за допомогою їх можна утеплювати великі площі в максимально короткі терміни. Теплоізолюючий шар, отриманний шляхом нанесення рідкого теплоізолятора, є монолітним та немає стиків і зазорів, отже виходячи з цього він перешкоджає утворенню містків холоду і витоку тепла з приміщення.

Фасадний декор -це стилістичне оформлення об'єктів за допомогою вишуканих фігур декорування , це невід’ємний атрибут багатьох архітектурних стилів. Він розвивався від складних конструкцій до простих. Пізніше багато з таких форм стали каноном.

Найдешевшим, але в теж час довговічним є фасадний декор з пінопласту, захищений покриттям з мармурової крихти, пов’язаної між собою зв’язуючими полімерами. Захисний шар з однієї сторони запобігає потраплянню на пінопласт сонячних променів, а з іншого захищає і надає елементу декору елегантний вигляд.

Сучасне обладнання дозволяє вирізати з пінопласту 3D-фігури будь-якої складності, які згодом не важко покрити захисним шаром.

Класичним матеріалом для фасадного декору є гіпс. Спочатку, архітектори з допомогою своїх рук створювали оригінальні елементи декору з цього матеріалу. Такі елементи згодом придбали величезну цінність. Але, гіпс має властивість накопичувати вологу. Тому через певний проміжок часу гіпсовий декор необхідно реставрувати.

У сучасному будівництві застосовують фасадний декор з бетону. Так як цей матеріал не може похвалитися естетикою, його необхідно фарбувати. Фасадний декор з бетону фарбують кожні 2-3 роки.

Третім за популярністю видом важкого декору (після гіпсу і бетону) є штучний камінь. Його на відміну від бетону не потрібно фарбувати, але на відміну від гіпсу, з нього не можна зробити декор складних форм.

Сьогодні в моді легкий декор. Також існують елементи фасадного декору з поліуретану, полістиролу і склопластику. Їх перевага — низька ціна (порівняно з важкими елементами декору) та відносна легкість монтажу.)

Оздоблення будинків і котеджів фасадним декором з пінопласту та гіпсу - ці послуги ми готові запропонувати Вам! Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними елементами максимально оптимізована нашими фахівцями, які мають великий досвід в оформленні та ремонті фасадів будівель.

Огорожа - усі минулі століття наші предки споруджували огорожі - паркани первісною функцією яких була охорона території від ворожих набігів. Зараз часи змінилися і огорожа - це всього лише позначення між володіння, навіть висока і масивна вона не завжди може бути перешкодою для проникнення на територію небажаних гостей.
У більшості країн взагалі відійшли від будівництва парканів або замість них саджають тільки живопліт, кущі. Саме жива огорожа найменше порушує гармонію навколишнього середовища, не викликаючи разом з тим почуття відособленості. Зрозуміло, неможливо відразу змінити багатовікову традицію, настільки глибоко шановану у нас в Україні. З іншого боку, необхідно хоча б переглянути традиції будівництва огорожі, перетворити їх в більш стримані споруди, що гармоніюють з навколишнім середовищем.
Вибираючи матеріал для майбутнього паркану, продумайте, як огородження з цього матеріалу буде поєднуватися з будинком і з іншими архітектурними елементами ділянки - доріжками, квітниками, альтанками чи альпійською гіркою. На невеликих стандартних ділянках кожен елемент на увазі і одна випавша із загальної картини деталь здатна порушити гармонію всього простору.
Якщо у вас ділянка з великими перепадами висот, то можливо для вирівнювання майданчика ви захочете влаштувати підпірну стінку, яка краще всього виглядатиме з натурального або штучного каменю. Естетичні й довговічні також зварні огорожі з елементами ковки з цегляними або бетонними стовпами. Це один з варіантів пристрою комбінованого паркану. Стовпи і цоколь такої конструкції роблять з міцних матеріалів (каменю, бетону, цегли), а прольоти заповнюють ажурними металевими елементами або дерев'яними секціями.
У разі влаштування стовпів комбінованого паркану із цегли, потрібно вибирати особливо міцний облицювальний матеріал для того щоб уникнути руйнівного впливу навколишнього середовища. У противному випадку, через кілька років буде потрібна реставрація стовпів. Ну і, звичайно, чудово виглядають бетонні стовпи, форма яких може бути самою різною і оригінальною і при цьому термін служби складає не менше 50 років. Залишається тільки вибрати відповідний проект і в результаті на Вашій ділянці з'явиться гарний паркан.
Якщо на вашій ділянці стоїть дерев'яний або брусовий будинок, швидше підійдуть дерев'яні огорожі. Дерево і сьогодні залишається одним із затребуваних матеріалів при будівництві огорожі. Дерев'яні паркани не тільки прості в установці, відносно недорогі, але і органічно вписуються в заміський ландшафт, варіанти можуть бути дуже різноманітними.
Найбільш бюджетним є огорожа з металевої сітки. Сітка «рабиця» - найдешевший матеріал. Популярність такого паркану забезпечила не тільки ціна, але і простота встановлення. Крім оцинкованої «рабиці», існують сітки з полімерним покриттям. Їх вартість в два рази дорожча оцинкованих, але зате більш довговічні. Як правило, такі сітки мають зелений колір і продаються з повним набором комплектуючих: стовпами, кріпленням, натяжними пристроями, хвіртками і комірами. Цей паркан швидко встановлюється і не вимагає уваги, але тільки в тому випадку, якщо полімерне покриття не пошкоджене при перевезенні, розвантаженні або зберіганні.
В останні роки з'явилися огорожі з бетонних плит, які вельми успішно конкурують з усіма перерахованими вище парканами і в ціні і довговічності. Але більшість з нас асоціюють ці огорожі з такими, якими були обнесені різні підприємства в 70-х і 80-х роках минулого століття. Хоча зовнішній вигляд цих парканів кардинально змінений, залишаються незаперечні недоліки - важка конструкція і спірна естетичність.

Металоконструкцій

 

Перспективна технологія, що дозволяє швидко побудувати будинок з металоконструкцій або будівлю будь-якого іншого призначення активно впроваджується на сучасному будівельному ринку. Швидкомонтовані будівлі, крім швидкості, мають ще ряд характерних переваг. Вони естетичні, довговічні, мобільні, не вимогливі до кліматичних умов і типів грунту. При необхідності швидко розбираються і перевозяться в інше місце.

Технологія передбачає можливість зведення будівель різного призначення:

 • житлові будинки;
 • комерційні будівлі;
 • виробничі склади, ангари;
 • торгові кіоски.

Крім швидкості ходу будівництва, технологія дозволяє значно заощадити бюджет і надає цілий ряд позитивних моментів:

 • будівництво може здійснюється в будь-який час року, при будь-якій погоді;
 • час на зведення скорочується як мінімум в 10 разів;
 • конструкції відрізняються простотою, не залежно від складності проекту;
 • можливість втілити саме сміливе архітектурне і дизайнерське рішення;
 • відповідність будівель нормам встановлених стандартів;
 • вага закінченої будівлі не велика, що дозволяє економити на складному фундаменті.

Вже через три місяці після початку будівництва можна сміливо вселятися в готовий будинок. Якщо це не житлова будова, то терміни на будівництво значно скорочуються. Іноді на це йде від тижня до одного місяця, в залежності від квадратури.